O nás

Společnost Poliklinika IPP s.r.o. byla založena v roce 1996. Od svého vzniku se plně soustředí na pomoc společnostem při řešení jejich povinností v oblasti pracovnělékařských služeb.

Náš tým je složen z odborníků z řad lékařů s širokými znalostmi v oblasti pracovnělékařské péče a odborných pracovníků s dlouholetými zkušenostmi v oblasti ochrany a podpory zdraví zaměstnanců. Za dobu svého působení na trhu jsme si vybudovali úspěšné vztahy s našimi smluvními lékaři v rámci celé České republiky, díky nímž můžeme poskytovat naše služby kvalitně po celé ČR.

V současné chvíli poskytujeme pracovnělékařské služby téměř 400 klientům v rámci celé republiky.

Našimi klienty jsou jak společnosti zabývající se výrobní činností, oblastmi stavebnictví, technologií či zdravotnictví, kde jsou zaměstnanci exponováni řadou rizikových faktorů pracovního prostředí a k nimž se vztahuje řada speciálních vyšetření, tak i společnosti, jejichž zaměstnanci pracují v administrativě.

Všechny naše klienty pravidelně informujeme o aktuálních novinkách v oblasti legislativy, nutnosti spolupráce či aktuálně nabízených dalších službách.